ANA SAYFA

ANA SAYFA

İLETİŞİM

KARİYER

Language: 

Servis Fiori Giriş

      HİZMETLERİMİZ » TEKNİK SERVİS

DİĞER HİZMETLER
CALL CENTER
TEKNİK SERVİS
BELGELENDİRME
EĞİTİM
DENETİM
SERVİS AĞI KURULUMU
YEDEK PARÇA VE LOJİSTİK
KALİTE VE AUDIT (Yakında)
TEKNİK SERVİS
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş


SSH PLUS servis gücü ve farklı müşteri hizmet anlayışı ile sektöründe ön sıralarda yer almaktadır. Yeni fikirlerin uygulamaya geçme hızı, sürekli eğitim-denetim faaliyetleri ve konsept servis noktaları ile kaliteli servis hizmetlerinde çok iddialıyız. SSH PLUS servisleri uyguladıkları hizmet yöntemleri ile hem satış noktalarının hem de müşterilerin gözünde oldukça memnuniyet sağlamaktadırlar.
 

Ürün Montaj Hizmeti: Ürünün yerine montaj edilmesi, gerekli gaz veya elektrik bağlantılarının yapılması ve çalışma testi yapılarak kullanımının anlatılmasından oluşur. Tekil ürün montajlarının dışında toplu projeler, fuar, teşhir ürün kurulumlarında sağladığı fiyat avantajları ile partnerlerimize destek olmaktayız.

Merkez Atölyede Bakım Onarımlar (Küçük Ev Aletleri için): Merkezimizde kurulu olan teknik servis atölyemizde özellikle küçük ev aletleri bakım onarımları yapmaktayız. Küçük ev aletleri hizmetlerinde arıza bildirimine istinaden ürünler kargo ile kullanıcı adresinden alınarak merkez atölyemize gelir. Atölyede bakım onarım yapılan ürünler tekrar kullanıcıların evine teslim edilir. SSH A.Ş.’nin sağladığı kargo fiyat avantajlarından çalışmakta olduğumuz firmalarda yararlanmaktadır.

Yerinde Servis Hizmeti: SSH PLUS servisleri homojen dağılım sayesinde 24 saat içerisinde ürüne müdahale garantisi ile çalışmaktadır. Profesyonel yedek parça stok yönetimi ile arızalı ürünlerin %95 i atölyeye almaya gerek duymadan yerinde giderebilmekteyiz.

Keşif Hizmetleri: Ürünün satın alma aşamasında kullanılan bir hizmettir. Ürün satın almak isteyen fakat evlerinde bulunan alt yapının ürün kurulumuna uygun olup olmadığı hususunda teknik desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimiz, SSH PLUS servislerinin ziyareti ve danışmanlığı ile bu bilgilere kolaylıkla ulaşmış olurlar.

Ürün Sevkiyatları: SSH PLUS' ın uyguladığı farklı hizmetlerden bir tanesidir. Ürün satışı yapıldıktan sonra gelen çağrıya istinaden servislerimiz ürünleri kendi araçları ve çalışanları ile satış noktasından teslim alır ve müşteri adresine sevk ederler.

Geç Vakit Servis Hizmeti: SSH PLUS servis hizmetleri standart mesai saatleri ile sınırlı tutulmaz. Mesai sonrası 20.00-24.00 saatleri arasında da hizmet verebilirler. Bu uygulama çalıştıkları için standart mesai saatleri içerisinde evde bulunamayan aileler için geliştirilmiştir.

Ek Garanti, Sigorta ve Kasko Hizmetleri: Talep eden müşterilerimize servisler aracılığı ile ek garanti, ürün kasko ve sigorta hizmetleri sağlayabilmekteyiz  Uygun fiyatının yanı sıra klasik uygulamalardan farkı ise bu hizmetlerdeki garantiyi ve olası riskleri SSH PLUS çözüm ortakları ile birlikte paylaşır.

Merkez Ekipler Ile Vip Hizmetler: SSH PLUS uzman teknisyenleri, acil müdahale gerektiren işleri veya servis istasyonlarının zorlandıkları onarımlar, tekrarlayan arızalar veya özel müşterilere verilecek servis hizmetlerini hızlı, güvenilir ve özenle yerine getirmektedirler.


  HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

   SERVİS ÖZEL
Servis Girişi


SERVİS OLMAK İSTİYORUM
© 2012 SSH A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapmak yasaktır !
Kişisel Verilerin Korunması